Ümraniye İnkılap Mahallesi Su Tesisatçısı

Ümraniye İnkılap Mahallesi Su Tesisatçısı :

Ümraniye İnkılap Mahallesi Su Tesisatçısı olarak  Ümraniye Su Tesisatçısı olarak ve Ümraniye su tesisatçısı firmamız İstanbul’un iki yakasında ve bütün ilçelerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Evinizdeki, işyerinizdeki veya ofisinizdeki her türlü tesisat, tamirat ve onarım işlerinizde hizmetinizdeyiz. Hızlı servis ve profesyonel usta kadromuz ile birlikte nöbetçi tesisatçı olarak problemlerinizi en hızlı şekilde çözüp işinizi sizlere teslim ediyoruz. Bizlere yılın her günü 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Ümraniye ‘de lavabo tıkanıklığı veya mutfak tıkanıklığı mı yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin! Ümraniye su tesisatçısı olarak sizin için buradayız! Tıkanıklık problemi çoğu evde sık yaşanılan bir problemdir ve genel olarak deneyimli bir tesisatçı ve doğru ekipmanlar ile kısa sürede hızlıca çözülür.

Geleneksel yöntemlerin aksine teknolojik cihazlar ile tıkanıklık açma giderlerinizin içerisindeki tıkanıklığı kırmadan ve zarar vermeden açmaktadır. Düşünülenin aksine bu kısa bir süre içerisinde hallolmaktadır. Bu yöntem hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de lavabo veya mutfağınızı kısa süre içinde tekrar kullanmaya başlamanızı sağlar.

Ümraniye Su Kaçağı Bulma ;

Ümraniye Su Kaçağı Bulma ve Makro Tesisat Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Tesbiti, Su Sızıntısı Tespiti, Su Kaçağı Bulma konusunda profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Su kaçaklarını modern robotlu termal kameralı cihazla kırmadan noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Özellikle bu tür su kaçağının nereden kaçırdığını çıplak gözle görülmesi ve tespit edilmesi mümkün değildir. Çünkü su sızıntısının görüldüğü yer veya tespit edilen yer, kaçağın olduğu yer olmayabilir. Su kaçak tespit cihazı olmadan yapılan tespit işleminde de sızıntının görüldüğü yerden başlamak üzere birçok yer kırılabiliyor. Buda doğal olarak gereksiz maddi masraflara ve gereksiz zaman kayıplarına yol açıyor. Bu nedenle gelişmiş teknolojik robotlu termal kameralı cihazla hizmet veren su kaçağı tespitinde uzman olan firmamızla irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Ümraniye Su Kaçağı Bulma

Ümraniye Su Kaçağı Bulma

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti ;

– Su kaçağı olan konutta, iş yerinde, ofiste v.s. ilk önce tesisata basınç testi uygulanır.

– Basınç göstergesinde düşme varsa su kaçağını aramak için makineler açılır.

– Termal kameralarla boru yerleri tespit edilir.

– Tespitten sonra bilgisayarlı ve akustik tespit cihazlarıyla su kaçağı noktasal olarak tespit edilir.

– Su kaçağı pis su borusu içinde de olabilir. Bunun için de bilgisayarlı kameramızı borunun içinde kırık yer varsa diğer tespit cihazlarımızla Noktasal Olarak su kaçağını tespit ediyoruz.

– Su kaçağını noktasal olarak tespit ettiğimiz bölgede fayans varsa fayans çıkarma makinemizle kırmadan çıkarıp tekrar yerine montajını yapıyoruz.

Ümraniye su kaçağı bulma hizmetleri konusunda kaliteli firmalarla çalışmayı tercih etmeniz halinde, kırılan yerlerin tamirleri pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede işlem tamamlandıktan sonra mağdur kalmanız gibi bir durum da söz konusu değildir diyebiliriz. Eskilerden gerçekleştirdiğimiz yöntem ve metodları artık gelişen teknolojiyi de içerisine alarak yaptığımızdan ötürü artık kırıp dökme işlemlerine son verdiğimizi de belirtiriz.

Termal Kamera ile Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Genellikle sıcak su borularında meydana gelen sızıntının yerini tespit etmek için kullanılmaktadır. Fakat diğer cihazlardan eksik bir yönünün olduğunu söyleyebiliriz. Markası ne olursa olsun Termal Kameralar, yardımcı bir cihazdan öteye gidememektedir. Cihaz sayesinde önce sıcak su borularının tespiti yapılır. Daha sonrasında Dinleme Cihazı ile nokta atışı yapılarak kaçağın yerinin tespit edilmesi gereklidir.

Pis Su Kamerası ile Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Sızıntının meydana geldiği pis su giderlerinde bazı hasarlar meydana gelmektedir. Pis Su Kamerası sayesinde, el yardımıyla servis hizmeti verdiğimiz yerlere göndermiş olduğumuz kamera ile tespitler yapılmaktadır. Yapılan tespitler sonucunda tesisat hataları ve boru kırıkları, cihazın ekranında görülmektedir. Böylelikle sorunlu yerlere müdahaleler mümkün hale gelir.

Nem Ölçer ile Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Sıvı ile temas halinde bulunan ortamların 3 cm kadar derinliğine inebilen Nem Ölçer cihazı, nem seviyesini ölçmek için kullanılmaktadır. Cihazın eksik bir yönü olarak, sızıntının yeri tam olarak tespit edilememektedir. Tıpkı Termal Kamerada olduğu gibi Nem Ölçer cihazı da yardımcı bir cihaz olarak kullanılmaktadır. Böylelikle iş yükü azaltılarak, sorun giderilebilmektedir.

Kırılan yerin onarımını yapıyor musunuz?

Su sızıntılarının meydana geldiği yerler fayans, granit gibi seramik malzemelerden meydana gelen bölgelerde ise; kırma işleminin yapılması kaçınılmazdır. Patlayan borunun üzerinde bulunan seramik, kırılarak çıkartılmalıdır. Sızıntının meydana geldiği borunun tamiri yapıldıktan sonra; müşterinin elinde benzer bir fayans var ise ustalarımız kapatma işlemini gerçekleştirerek onarımı tamamlar. Müşteride benzer bir fayansın bulunmaması durumunda, seramik temininin sağlanması gereklidir. Seramikler temin edildikten sonra seramik yapıştırma hizmeti vermekteyiz!

Demir borularda kaçak tespiti yapılıyor mu?

Demir yani galvaniz borularda oluşan patlaklar için yer tespiti yapılmalıdır. Bu tespit ise teknik cihazlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Su sızıntısının meydana geldiği yerlerde, arza tespit çalışması yapılması için öncelikle suyun çıkardığı ses dinlenmelidir. Bütün kaçak tespit cihazlarında ses takip etme özelliği bulunduğundan, su tesisat borularının tümünde kaçak bulma hizmeti verilmektedir. Bu sayede demir borularda da kaçak tespiti yapabilen ekibimiz, su kaçağının nerede olduğunu gösteren ustaları ile sizlere yardım etmeye hazırdır!

Parke altında su kaçağı bulunabilir mi?

Parkelerin altında şilte adında, ses geçirmeyen izolasyon tabakası bulunmaktadır. Söz konusu izolasyon tabakası, su kaçağının tespiti sırasında su sesinin dinlenmesini zorlaştırsa da; parkenin altındaki kaçaklar yetkili ustalarımız tarafından bulunmaktadır. Boruyu onarma aşamasında ise parkenin yerinden çıkartılması gerekmektedir. Ek olarak değinmeliyiz ki, su çeken parkelerin altı tam olarak kurumadan kapatma işlemi gerçekleştirilirse; parkelerde kabarma yaşanmaktadır.

Betonun ya da duvarın içini görebiliyor musunuz?

Betonların veya duvarların içindeki su sızıntılarını nasıl tespit etmekteyiz? Yanıtımız çok basit, teknik kameralar! Termal kameralar sayesinde boruların yerini görerek sızıntıların kaynağını tespit edecek, sorunlu noktalara hassas müdahaleler yaparak sizlere en iyi hizmeti sunacaktır!

Dış alanlarda su kaçağı tespiti :

Su kaçakları her zaman daire içinde meydana gelmemektedir. Bazen ana su saati binanın girişinde, dış kısımda bulunabilir. Tesisat boruları ise toprak altından uzun bir mesafe boyunca uzayabilir. Bu nedenden dolayı iç teçhizatlarda kullanılan tespit cihazlar, dış mekanlarda işe yaramamaktadır. Derinliği 1 metreden daha derin seviyede döşenen borularda su kaçağını bulmak için, geniş alan mikrofonlarına sahip makineler kullanılmalıdır.

Ümraniye su tesisatçısı olarak su kaçak tespiti hizmetimizde de, evlerinizde oluşan sızıntı nedeniyle sorun yaşadığınızda, akustik dinleme cihazlarımızla ve termal kameralarımızla kaçağı tespit edip sorununuzu çözüyoruz. Su kaçakları genel olarak alt kat komşusuna damlama veya kabarmalar ile farkedilir. İstanbul Su Tesisatçısı tesisatçı firması olarak sizleri bu sorunlardan yine kırma dökme olmadan kurtarıyoruz.

Ümraniye Adem Yavuz Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Altınşehir Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Armağan Evler Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Aşağı Dudullu Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Atakent Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Atatürk Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Çakmak Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Çamlık Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Cemil Meriç Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Dumlupınar Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Elmalıkent Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Esenevler Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Esenkent Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Esenşehir Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Hekimbaşı Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Huzur Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye İnkılap Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye İstiklal Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Kazım Karabekir Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Madenler Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Mehmet Akif Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Namık Kemal Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Necip Fazıl Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Parseller Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Saray Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Şerifali Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Site Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Tantavi Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Tatlısu Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Tepeüstü Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Topağacı Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Yaman Evler Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Ümraniye Yukarı Dudullu Mahallesi Su Tesisatçısı ,

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası